Followers

Google+ Followers

Sunday, 27 April 2014

25.04.2014מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 25 באפריל 2014  


אף על פי שהעניינים בכדור הארץ עדיין במצב של שינוי, התוצאה לא תוביל למצבים גרועים יותר. אנו חושבים בעיקר על העימות המתרחש באוקראינה. לפני לא כה הרבה שנים, זה היה מאד סביר מוביל למצב של מלחמה. בשל השינוי ברמות התודעה ובשל רטטים גבוהים יותר המגיעים אליכם, מחפשים פתרונות אשר יתמקדו במסקנה שלווה. שלום יגיע בקרוב לכדור הארץ ואתם תוכלו להתמקד בבניה מחדש של יחסים שלווים בין המדינות. במשך תקופה של זמן, מרבית המדינות נהפכו לתערובת של גזעים ותרבויות שונות, וזה כבר מאוד מסייע לציוויליזציה שלכם לחיות בשלום ובהרמוניה.

ברחבי העולם, הפעולות האחרונות של פירוד מסתיימות וברגע שאנשי האופל מסולקים, החיים יהפכו יותר שלווים ומתגמלים. ישנם דורות צעירים יותר אשר הם מפותחים יותר ומחכים להזדמנות שלהם להביא רעיונות חדשים לצורך חיים שמחים יותר. מגיע הזמן בו המנהיגים יציעו את עצמם כדי להחליף את אנשי האופל אשר ימיהם ספורים. נשמות מעין אלה חוו שהן יכולות לקרוא למה שיבטיח כי האנושות תיקח צעד גדול קדימה לתוך העידן החדש. היו זמנים בהיסטוריה בהם השלום אפשר השגת התקדמות רבה. אולם, תקופות מעין אלה היו השתקפות חיוורת למה שהעידן הזהוב יביא לכם. הן תחזורנה ויהיה לכם מה שמכונה כ"1000 השנים של שלום".

מרבית הנשמות התגלגלו מחדש פעמים רבות על כדור הארץ כדי לחוות דואליות. חלק עדיין חווים מה שעבורם היא רמה גבוהה יותר של תודעה, בשעה שאחרים פשוט מעלים את  שלהם לרמה שהושגה קודם לכן.  נשמות על כדור הארץ הינם תערובת של אלה בשלבים שונים כה רבים של אבולוציה. אולם, כשאתם מתקדמים מכדור הארץ, הרמות השונות של תודעה מוגדרות בבירור, והנשמות של הרמה הנמוכה יותר של רטט לא יכולות להיכנס בדרך כלל לאלה שהן גבוהות יותר.  החריג הוא כאשר הן מלוות על ידי נשמה גבוהה יותר אשר חולקת את רמת הרטט שלו/שלה איתן. יהיה לכם כה הרבה לגלות וללמוד מחדש, ואלו יהיו זמנים מרגשים. עד שאתם מגיעים לרמה הגבוהה יותר של תודעה, אתם מאוד מוגבלים באשר לכמה רחוק אתם יכולים ללכת. זוהי הרמה הנוכחית אשר שומרת אתכם במצב של תודעה מוגבלת. 

ככל שאתם פותחים יותר את תודעתכם כדי להביא בחשבון אפשרויות אחרות, כך אתם מהר יותר מגדילים את רמת הרטט שלכם. כיום, אתם חיים במה שיכול להיקרא עולם חלומות, עולם אותו כל הנשמות סייעו ליצור. זה לא יהיה עד שאתם מעלים את רמות התודעה הנוכחית שלכם אשר תהפוכנה בשנית לרוח החופשית שאתם באמת. אולם, כמו עם כל החוויות, זה ירחיב את רמות התודעה שלכם וזה בסופו של דבר יישא אתכם קדימה. אנו מסתכלים אליכם בהערצה ובאהבה מוחלטים כשאנו רואים נשמות אשר נטלו מרצונן את הדואליות בידיעה שזה יכול למשוך אותם למטה. עם זאת, לקחתם באומץ את האתגר, בידיעה שאתם אף פעם לא נשארים לגמרי לבד כדי למצוא את דרככם חזרה אל האור.

כשהנשמות עוברות מחוץ למימדים הנמוכים יותר, אתם מוסיפים חוויה רבת ערך לידע המוחלט שלכם. אי שם בעתיד הקרוב, זה יאפשר לכם לסייע לנשמות אחרות, אשר יכולות ללמוד באמצעות חוויותיכם. אין זה משנה אם חייתם או שירתם את האור או את האופל., כיוון שתהיינה לכם שפע של חוויות להציע לאחרים גם על נתיב האבולוציה.  אנו הבהרנו לעיתים קרובות שאתם כולם אחד, וזה אמת שכל אחד מכם משפיע על השלם. כקולקטיב של נשמות, אתם סייעתם אחד את השני להתקדם, כיוון כשאתם עושים זאת, כל האנושות נעה קדימה.

הביאו בחשבון שכתוצאה מהחיים הרבים שלכם על פני כדור הארץ, אתם רכשתם ידע וחוויות של תרבויות שונות רבות. ברמת התת מודע, זה משפיע על החיים היומיים הנוכחיים שלכם, ויגרום לכם להיות יותר סובלניים לאמונותיהם של אנשים אחרים. רבים חיים עם הבנה מוגבלת אם לא מוטעה על האמת. היא תתגלה מאוד בקרוב, ואולי הידיעה שאתם יותר מאשר רק הגוף שלכם, תתגלה כאמירה עמוקה וחושפנית. אתם ישויות של אור נהדרות אשר נמצאות במצב מתקדם של הווייה, ובעתיד תהיינה יכולות "לחשוב את עצמכם" באיזו צורה שאתם רוצים כדי לקדם את האבולוציה שלכם.  החופש לנסוע היכן ומתי שאתם רוצים, מגיע עם זה.

אני, SaLuSa מסיריוס,  ותמיד מרוצה ליצור קשר זה איתכם. זו היתה דרך ארוכה וקשה עבור כולכם, אבל זה עכשיו משתנה לטובה. אני עוזב אתכם עם אהבתי וברכותי.

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey  Translator: Gili 


0 comments:

Post a Comment