Followers

Google+ Followers

Thursday, 1 October 2015

Hebrew -- SaLuSa 25:09:2015מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 25 בספטמבר 2015

יקרים, איזה זמן חשוב ומרגש הגיע, כאשר רבים מכם יוכלו להרגיש את התרוממות הרוח הנובעת מרמת האנרגיות הנכנסת. אלה מכם המרגישים זאת ידעו מעבר לכל ספק שהשינויים מתחילים לחולל לשינויים שיתקבלו בברכה. אתם רק צריכים להסתכל מסביבכם כדי לראות כי בעיצומם של אלה ישנה עדות על השינויים לטוב יותר. בקרוב מאוד תהיה לכם יותר עדות עליהם, וזה יהפוך די ברור באשר לכיוון בו הולכת האנושות. יהיה הכרח של ניקוי של הישן אשר לא משרת אתכם יותר, אבל באותו זמן האנרגיות החדשות יתבססו. האילומינאטי ינסו את ניסיונם האחרון להמשיך בנתיבם הנבחר אבל זה יהיה ללא הועיל, כשכוחם צומצם ברצינות באמצעות הכוחות הגלקטים המקיפים את כדור הארץ. ובכן, אל תפחדו כשהכול מתקדם היטב אבל היו סבלניים כאשר כל היתרונות יגיעו בזמן טוב - אתם בתקופה של התעוררות גדולה.

אתם עשויים להיות בטוחים שכל נשמה שנמצאת כאן בזמן חשוב מעין זה, תיהנה בדרך זו או אחרת מחוויותיהן. אין לכם צורך להיות מודאגים לגבי עתידן, כיוון שכולן תתקדמנה כפי שתוכנן וכל הצרכים של כל אחד יכוסו. אתם נעים קדימה כקבוצה של נשמות, כאשר כל אחד משחק את חלקם בקביעת סיכוייכם בעתיד. שינויים גדולים נמצאים על סף ההתרחשות והכול יביא במהירות את העידן החדש לידי היותו הרבה בהתאם להנאתכם. כבר ניתן לכם רעיון על מה שמונח לפניכם ואנו יכולים להבטיח לכם שאתם לכל הפחות לא תהיו מאוכזבים. אנו משבחים את כולכם עבור החלק ששחקתם דרך גלגולים רבים, ואין זה משנה שלפעמים לקחתם תפקיד שלילי כחלק מחוויותיכם. כאשר אתם קוראים את הרשומות האקשיות, אתם תגלו שהיו לכם את כל סוגי התפקידים אשר באופן קולקטיבי אפשרו לכם להתפתח. היתה תמיד תוכנית לעזור ככל האפשר לנשמות רבות להשיג את נקודת ההתעלות, ועכשיו היתרונות עומדים להתממש.

במשך זמן רב, הודרכתם בזהירות באמצעות אתגרים רבים שהיה לכם להתמודד אתם, והיתה לכם החוכמה והידע של המלאך מיכאל שעזר לכם. היו גם נשמות רבות אחרות שהדריכו אתכם, כך שצרכיכם האישיים סופקו. עד עתה, כל אלה אשר היה להם את הפוטנציאל לעלות,  עשו עכשיו כך והם נמצאים היטב על הדרך להתעלות. אנו מספרים לכם שוב שאל עליכם לדאוג לגבי התקדמותכם האישית,  כיוון שעשיתם ניסיון אמיתי להתרומם, ואזי אתם ללא ספק הצלחתם. כפי שאנו רואים זאת, אין זה קשה למקם את רגלכם בתקיפות על הנתיב אשר נושא אתכם קדימה להגשמה. אם אתם מרגישים מוכנים, אז אתם קרוב לודאי מוכנים, ולא צריך להיות לכם שום קושי במציאות הנתיב קדימה לתוך האור.

באמצעות ההדרכה שנתנו לכם, אנו מרגישים שאתם עכשיו תוכלו ללכת קדימה בביטחון, ודעו בוודאות שהעתיד הוא זהב. למרות שעדיין זה לא נראה, אתם נצחתם את המאבק עם אנשי האופל אשר לא יכולים יותר לצפות להשלים את תוכניתם לשליטה בעולם. הם נמצאים במערך ומחפשים את הדרך החוצה בשעה שעדיין הם דובקים בתקווה שהם יכולים עדיין למצוא נתיב להצלחה. היו סמוכים ובטוחים שהם לא יתאוששו מהכשלונות שהם חווים. אולם, כפי שהציגו בעבר, הם מוצאים זאת קשה לקבל כשלון. בינתיים, כוחות האור מתחזקים ומתקדמים בכוח עם תוכניתם להחזרתו המלאה של האור. חלק מכם כבר חשים מודעות גוברת והבנה על מה שמתרחש, וזה יגדל אפילו יותר כשהמכשולים המוצבים בדרככם מוסרים.

השינויים ממשיכים לגדול ובקצב מהיר יותר מאשר קודם לכן, וכך זה ימשיך כל הדרך להתעלות. בינתיים, אתם צריכים להיות עירניים לחדשות המעידות על השינויים העומדים להיות מוכרזים, אבל יהיו ניסיונות למנעם כך שזה עשוי לדחות את העניינים. אולם, כל עיכוב יהיה קצר כיוון שלאנשי האופל אין את הכוח או את הקשרים להכתיב את העניינים. הם הקורבנות של תוכניתם לעצור אחרים שהתפוצצו בטרם עת עליהם. עם תאוות הבצע שלהם ויהירותם, הם אף פעם לא לקחו בחשבון כישלון, אבל עכשיו הם נבוכים ולא מסוגלים לשלוט על אירועים כפי שעשו בעבר. לכן, כולנו יכולים להתרכז בשינויים המגיעים ולעזור בדרכים רבות לגרום להם להצליח לגמרי.


חלק מכם אשר יותר רגישים מאחרים, ירגישו אולי קצת מסוחררים כשהאנרגיות הגבוהות יותר גודשות אתכם. המצב יעבור בקרוב כשתתרגלו להן, אבל באופן כללי, אנשים ירגישו מרוממים במספר דרכים שונות, וכך זה ימשיך. אם אין לכם הרגשה של שינוי בתוככם, אל תדאגו כיוון שהן משפיעות על אנשים בדרכים שונות. פשוט המשיכו להיות רגועים וזכרו  שאתם מושכים את האנרגיה לעצמכם דרך חוק המשיכה. לכן, אתם נכנסים לתקופה רבת אירועים כאשר דברים רבים יתרחשו, לעיתים קרובות ברצף מהיר.  אולם, אל תפחדו אם חלק מוסתרים מכם, כיוון שיש עדיין אלה הרוצים לשמור אתכם בחושך אם היו יכולים. לגבי חלקנו, אנו נמשיך להאירכם  כאשר זה מתאים לעשות זאת. ככל האפשר, היינו רוצים לראות יציאה חלקה מהדרכים הישנות, אבל זה עשוי לא להיות אפשרי עד שאנשי האופל יהיו מחוץ לדרך.


ברצוננו להוסיף כמה הערות לגבי קבוצת נשמות, והשימוש בציפורים כדוגמה יזכיר שהם מתפתחים. כאשר אתם מתרוממים, אתם תגלו אותם מוכשרים עם יותר יופי, וכמו פרחים הם יגיבו יותר בגלוי לאנרגיות של בני אדם שהתעלו. הצבעים יהיו חיים יותר ומודגשים, ולציפורי השיר יהיו שירים מהנים לשיר. מה שיהיה בולט ביותר הוא הניקיון והחידוש של כל דבר. חיות שאתם מתייחסים אליהם עכשיו כפיראיות תהפוכנה למאולפות ולא תהיינה יותר תוקפניות או טורפות.  חיות מבויתות כמו סוסים יגיבו באופן אינטליגנטי יותר ויהיו מסוגלים לשוחח עם בני אדם באמצעות כוח המחשבה. בבוא העת, זה גם ייושם לכלבי מחמד ולחתולים אשר יישארו אתכם, כיוון שאלה יהיו הזנים הפראיים היחידים שיתמזגו לתוך קבוצת נשמה.


אני  SaLuSa מסיריוס,  ומחכה כשאתם עומדים לראות וליהנות מהשינויים הממתינים בפתח. הכול מגיע בזמן טוב וכמובן אנו נקרא לזמן הנכון. לכן, אל תתייאשו אם משהו יקר ללבכם לא קורה, כיוון שהעיכוב עשוי להיות רק עקב נסיבות באותו זמן. דעו גם שכל נשמה תהיה במקום הנכון עבורן בזמן בו ההתעלות מתרחשת. הישארו רגועים למרות כל מה שאתם נתקלים במהלך  תקופה אחרונה זו של אנרגיות ישנות.  זה יהיה מבחינות מסוימות זמן בדיקות אבל בטווח הארוך הכול יתבסס ושמחה גדולה תחווה. אתם הרווחתם את מקומכם בהיסטוריה מאחר והלכתם בהצלחה דרך תקופות גדולות של חשיכה. עם זאת, אתם התגברתם על הניסיונות ללכוד אתכם ולמנוע את התעלותכם, ועשיתם זאת בנועם ובנחישות. אנו אומרים שעשיתם זאת היטב ותיהנו מהפירות של עבודתכם אשר עומדים להגיע.תודה, SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: 
Tree of the Golden Light

הערה: אני מתנצל כיוון שבמסר שלי מיום 11 בספטמבר 2015 בהתייחס ל""Shelves, היה צורך לקרוא זאת כ" "Sphere Alliance(ברית הסְפִירָה).
Translator: Gili
Attachments area
Preview attachment HEBREW Translation Mike Quinsey SaLuSa 25 September 2015.docx

0 comments:

Post a Comment