Followers

Google+ Followers

Saturday, 19 March 2016

מסר של Mike Quinsey המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 18 במרץ 2016מסר של Mike Quinsey  המתקשר את העצמי הגבוה שלו -  מיום 18 במרץ 2016

מתרחש הרבה כאשר האור מעיר יותר נשמות לאמת של קיומן.  במשך זמן רב אתם הוחזקתם פשוטו כמשמעו בחשיכה, אבל עכשיו אתם מגיבים לרטטים הגבוהים יותר.  אתם פרצתם את קליפת השכחה, ומתחילים להבין את מקומכם האמיתי ביקום.  אם רק הייתם יכולים לתפוס את האמת של רוממותכם ולקחת את מקומכם האמיתי כישויות של אור. הצעיפים של החשיכה מורמים ואתם מבינים באיטיות את גורלכם. אתם הרבה יותר גדולים ממה שהובלתם להאמין, וכשאתם מתעוררים אל האמת אתם תיפטרו מהאזיקים שהובילו אתכם ל"מאסרכם" על פני כדור הארץ. לא ניתן יותר לשמור את האמת מכם, ואתם כבר מגלים את השקרים ששמרו את האמת מכם. הכול עכשיו משתנה למרות שישנו קצת בלבול כשהחדש מתערבב עם הישן. אולם, העניינים מאיצים וזה רק ענין של זמן לפני שהאמת תהפוך לגלויה יותר. אנשי האופל עדיין מעכבים את ההתקדמות אבל הם לא אוחזים יותר את הכוח שהיה להם לפני כן. היו סמוכים ובטוחים שאתם מוגנים על ידי הכוחות הגלקטים והם לא יאפשרו לגזול את התוכנית לחופש שלכם.

האור על פני כדור הארץ עלה מאוד, כה הרבה כך שאתם מתקרבים במהירות להתעלות. אולם, ישנה עבודה רבה לעשות עבור הכנתכם, ויינתן סיוע לנשמות אלה שהוטלה עליהן המשימה כדי שתוכלנה לבצע את עבודתן. הזמן עליכם כאשר הדרכים הישנות לא משרתות אתכם יותר, ובקרוב אתם תקחו קפיצה גדולה קדימה. הזמן המעוות בו חייתם  יישאר בקרוב מאחור, אבל היו מודעים  בהקדם כי כשהשינויים מתרחשים, אתם חייבים לעשות עקב כך הפרשות עבור האנשים כדי שיגיבו להם. לא יהיה מחסור בהדרכה וישנם מספיק עוזרים כדי להבטיח כי השינויים מתרחשים ללא קושי. חשוב במידה שווה הוא גורם הזמן כשאתם חייבים להיות חלק מהשינויים כך שאתם יכולים לשפר אותם בקלות. רבים מכם אולי עקבו אחרי המסרים ממנהיגיכם, אשר ניתן להם זמן רב כדי להבטיח שאתם נשארים מיודעים על ההתפתחויות. השינויים יהיו היטב מעבר לציפיותיהם של אנשים רבים, והם יגיעו במהירות רבה כך שהם יקחו אתכם דרך תקופה מרגשת של התקדמות. נשמות רבות מעורבות בהצגת השינויים והמתינו לזמן זה במשך שנים על גבי שנים, ומוכנות לגמרי לבצע את חלקם בגילויים.

ברטטים הגבוהים יותר, אנחנו צריכים להיות זהירים לא לרגש אתכם יותר מדי, כיוון שאנו רואים תמונה רחבה הרבה יותר אשר כבר מגלה את העתיד. אנו נרגשים שמסעכם דרך הרטטים הנמוכים מסתיים בקרוב, ונסו לא לתת את הרושם כי השינויים קרובים יותר מאשר הינם. אפשרו להתקדמותם של השינויים אשר עשויים בתחילה להיות איטיים בהתחלתם. אנו רואים מבט פנורמי של עתידכם, שזו סיבה אחת שאנו כה בטוחים לגביו.  על פי רוב אתם שוב פעלתם היטב בהתייחס לעיכובים שקרו במשך השנים האחרונות, וזכרו שכתוצאה מכך ניתנה הזדמנות ליותר נשמות להתעורר. אמא כדור הארץ הגיעה לנקודה  בה היא לא יכולה יות להחזיר אחורה את השינויים, וזו סיבה נוספת מדוע אנו כה בטוחים לגבי השינויים המגיעים. מרביתכם מכירים את ההיסטוריה האמיתית שלכם, וידעו  שגם תקופות של הלמוריאנים וגם של האטלנטיים הסתיימו באסונות. היו סמוכים ובטוחים  שאתם עברתם מעבר לאפשרות זו, ואתם מיועדים לחוות הצלחה נהדרת.

כאשר נעצרות פעולות האיבה על פני כדור הארץ, זה ייתן לגזע האנושי זמן לשקול את העובדה שאתם כולם אחד. גזע אנושי אחד אשר פוצל לרסיסים מכיוון ששכחתם שאתם שומרי אחיכם, ומה שאתם עושים לאחד, אתם עושים לכולם.  בהינתן זמן לפתח אמון אחד בשני, אתם תשכחו בקרוב את היסטורית  ההתשה  שלכם ותבינו את אופיה של אהבה בלתי מותנית. בכל נשמה ישנו רצון בסיסי להיות אחד עם כל מה שיש, ובהשתחררכם מהרטטים הנמוכים, אתם תגלו בשנית את נתיבכם לאהבה ולאור. תיפטרו בקרוב מההיסטוריה של עידני האופל  ותאפשרו לה להיעלם לתוך דברי הימים של הזמן. העתיד הוא זהב ולא תצטרכו להמתין זמן רב לפני שזה יהפוך למציאותכם.  זו מצב הוויתכם האמיתי וזמנכם מחוץ לו הייתה חוויה אדירה אשר אפשרה לכם להתפתח  הרבה יותר מהר.

לכן, ישנה עדיין עבודה לעשות לפני שאתם יכולים באמת להתקדם, לכן אחזו בחזונכם על העתיד וכך תעזרו לשמור על הרטטים הגבוהים. בזמנים קשים אלה כאשר אנשי האופל מנסים נואשות לנסות לשלוט על התוצאה, יקח קצת זמן לפני שהם מבינים כמה מטרותיהם עקרות.  חלק מהם ייכנעו בשעה שהאחרים רואים כבוד למות למען מטרתם.  יציגו לנשמות מעין אלה את האמת על מעשיהם והם ילמדו מהם. אין נשמה היא מעבר לעזרה וישנן נשמות של אור רבות העומדות לצידן. אפילו ברמתכם, מפקחים באופן צמוד על התפתחותכם וכל עזרה ניתנת כדי להבטיח את הצלחתכם. חלק עשויים לשאול על משפט מעין זה אבל הבינו שמדריככם לא מתערבים באחריותיכם הקארמתיות, אלא עוזרים לכם לעבור אותן. קארמה יכולה להיות בהתאם להערכתכם גם טובה או רעה, אבל הכול חלק מחוויותיכם ההכרחיות להתפתחות.

החיים  אינם שורה של חוויות חסרות תכלית וכל אחת מהן היא חלק מהשיעורים שאתם צריכים כדי להתפתח. זכרו שלפני שהתגלגלתם על פניכדור הארץ,  דנתם על תוכנית חיים והסכמתם לשלבים שונים  שתכננתם. זה המקום בו מדריככם באמת משחקים את חלקם כיוון שזה חשוב מאוד שאתם תצליחו כאשר  מדובר באתגרים הקארמתיים שלכם. לפעמים,  זה יכול להיות קשה מאוד עבורכם  אבל מבלי להתייחס כמה הרבה זה מכאיב, אתם תהיו המנצחים בטווח הארוך.  קשה להרכיב קארמה, כיוון שלעיתים קרובות מספר נשמות מעורבות בה וכל אחת בתורה לומדת משהו מכך.  זה המקום בו מדריככם מביאים את  נסיונם  כחלק מהאחריות שחלה עליהם כדי להבטיח סיום משביע רצון. אולם, צריך לציין, שבשיקול הסופי יש לכם את החופש להחליט על בחירתכם.

החיים נראים שהם שורה של התרחשויות אקראיות, אבל למעשה זה מתוכנן בקפדנות. ברור כי במקום בו מעורבות נשמות רבות, זה הכרחי  שכולן תשחקנה את חלקן אם כולן עומדות ליהנות מהחוויה. אתם יכולים כמובן "לשחק מחדש" מצבים  אשר עשויים לא להיות משביעי רצון וצריכים לעבור דרכם בשנית. אולם, מסיבות שונות, ניתן להעביר  קארמה קדימה לחיים עוקבים.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.

באהבה ובאור.
Mike Quinsey.

Translator: Gili

0 comments:

Post a Comment