Followers

Google+ Followers

Friday, 30 November 2012

28:11:2012

מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיו28 בנובמבר 2012כפי שאתם מבינים,מעט מאוד מהתחזיות הוותיקות לשנה זו התגשמו וזו היתה שנה רגילה מאוד.  תמיד מתרחשים הרבה דברים בעלי מהות פיזית אשר לא מדווחים עליהם בהרחבה.  ובכן, זה נחמד לדווח שהתרחש משהו קטן, אשר יכול להגשים את הציפיות של אלה המתכוננים למהפכים ולקטסטרופות גדולות.  אתם יכולים לקחת לזכותכם את התוצאה, כיוון שהרטטים של כדור הארץ עלו משמעותית ממה שהיו לפני כמה שנים. כמות האור הנמשכת לכדור הארץ הקטינה את הצורך לטיהור אנרגטי נוסף. אנו מהפדרציה הגלקטית גם סייענו כשלקחנו את חלקנו בטיהור, ומנענו באופן כללי את ההחמרה בזיהום. זה כלל גם שובלי אדים של מטוס (Chemtrails )אשר היה להם פוטנציאל של השפעה רצינית על כל צורות החיים.

הנתיב שלכם במהלך השבועות האחרונים של דואליות צריך עכשיו לעבור די בשלווה, כך שיאפשר לכם להתרכז בהכנותיכם להתעלות. העצה הטובה ביותר היא להישאר רגוע ושלוו, ולא לתת לאף אחד להסיח את דעתכם מההתמקדות בכך. אתם תעשו היסטוריה בכך שאתם אלה אשר נמצאים למעשה על כדור הארץ כדי לחוות כל דבר הקשור להתעלות. הרטטים הישנים לא יהיו מסוגלים יותר להפריע לאבולוציה שלכם, ובמקומם הרטטים המוגברים יעלו אתכם. מרביתכם צריכים להכין רשימת תגובות נעימות בגין השינויים, למרות שהם יהיו קשים להטמעה עבור חלקכם. כמובן ששינוי מוחלט בתדר הינו בעל השפעה, וכל צורות החיים יושפעו במידה מסוימת.

בעקבות ההתעלות יתרחשו שינויים דרמטיים, שרבים מהם כבר חוויתם. אולם, הכול יתרחש בכיף אך במהירות כדי לתת לכם את השיפורים שהיו כבר צריכים להתחיל לולא טקטיקות ההשהייה של אנשי האופל. חשכת ימי הביניים עם כל המגבלות שלה תוחלף באחת אשר תראה אתכם מתעלים בדרכים רבות כל כך, ותפגיש את אנשי התרבות שלכם באהבה ובכבוד הדדיים אחד לשני. כל ההבדלים בעבר יושמו בצד, כדי לקרב אתכם יחד בשיתוף פעולה ובאחדות אוהבת. יותר לא יהיה קשה להשיג זאת כיוון שהמחסומים הכוזבים שהיו קיימים ביניכם יפלו, כאשר את הפחדים שנוצרו כדי להפריד אתכם יחליף האמון.

אתם יכולים להתחיל עכשיו להפוך לעצמי האמיתי שלכם, בכך שתהפכו לחברותיים ואוהבים ומסוגלים לבטא את רגשותיכם האמיתיים. זמן רב הייתם קשורים בפחד למה שאחרים עשויים לחשוב עליכם, כך שאפילו היססתם להראות את אהבתכם הטבעית לאחרים. מצאו את הילד הפנימי בתוך לבכם אשר אינו מכיר את הספקות והזהירות שלכם, אבל מתפאר ביכולת לחלוק את האור ואהבה שלו באופן חופשי. עוצבתם לתוך מה שאתם חושבים כעצמכם, באמצעות החינוך שהכשיר אתכם סלקטיבית.  אתם שוחררתם לחופשי כדי לחלוק את הנאת החיים עם אחרים. בעתיד, אף אחד לא ייעלב מהפגנת אהבה והיא תהפוך להיות דרך די טבעית לברך איש את רעהו, כיוון שאתם כולכם אחד.

כן, הענווה תירש את כדור הארץ, ואלה שגרמו כה הרבה צרות עם מלחמות מכוונות של מוות והרס, יוסרו מקרבכם. רק הנשמות העדינות והאוהבות תישארנה כדי להנות מחיים מאושרים ושמחים, כפי שלא הכירו בדואליות. אתם הוכחתם כי אתם נשמות רבות-עצמה עם לב זהב, וכולם יכירו בכם כישויות שהתעלו. כוחות היצירה שלכם יתועלו לטובת הכלל לתוך יצירות רבות-משמעות. עד כה לא הבנתם כמה עוצמתיים אתם באמת, ולא הייתם בשליטה על יכולתכם. אולם אל תדאגו כיוון שעם ההתעלות, הגידול ברמות התודעה ישנה את כל זה.

אתם שותפים עם אלוהים בבריאה, ושירותכם לאחרים יקח אתכם בכל רחבי היקום. יהיו לכם איכויות ייחודיות הנובעות מחוויותיכם המגוונות בדואליות. תיחשבו כמאסטרים של אור, ותסייעו לתרבויות מתעוררות אחרות להתפתח. אולם, תקופה זו תהיה קצת יותר מאוחרת מזו של עכשיו, אבל אתם תימשכו לשרת אחרים בדרך זו. היה לכם מסע ארוך ומפרך, אבל אנו מאוד מעריכים אתכם בשל כל מה שרכשתם. אתם תתפסו את מקומכם לצדנו כשווים, ורבים מכם יבחרו להצטרף לפדרציה. אתם יודעים מספיק עלינו עכשיו כך שאתם יכולים להחליט החלטות מעין אלה, ותגובתנו מתייחסת באופן שווה לזכר ולנקבה. במובן זה, שלא כמו עכשיו, שניכם תהיו מאוזנים בשתי האנרגיות, וקשה יהיה להבחין את ההבדלים ביניכם.

למרות המהומה בעולמכם בהווה, הסיכוי לשלום נשאר מאוד אמיתי. הוא מתקרב ברמה העליונה ביותר, וההיענות מעודדת. המשמעות היא הסרת הפחד של הכוחות הגדולים אשר מעכבים מדינות קטנות יותר, אבל אנו יכולים לשמור בקלות על השלום ברגע שיושג הסכם לפירוק נשק.  אם אתם נכנסים למימדים גבוהים יותר, השלום הינו חובה אבסולוטית, כיוון שהוא לא יתמוך ברטטים הנמוכים של האיום במלחמה. ביחד עם המהלכים להשגת שינויים ממשלתיים אשר גם הם מתקדמים, יתרחשו שינויים דרמטיים אשר ישנו את כל פני תרבותכם. לאחר מכן תוכלו להוסיף גילוי, והעניינים יוכלו להתקדם עם כל המהירות. אירועים אלה אינם רחוקים בכלל, ובעלי בריתנו עובדים מאוד קשה כדי להביאם לידי ביטוי.   

אנו מייחסים בברור חשיבות גדולה לגילוי, כיוון שהוא אמצעי להפגיש אותנו ולהיכנס למערכת יחסים ההכרחית להתקדמותכם. חשוב יותר חלקנו בפיקוח על השינויים הגדולים בחברה שלכם, ובסיוע לחברות המסחריות שלכם להתמודד עם השינויים המשפיעים עליהן. חייבים להיות שינויים אשר ישקפו את הצורך בקבוצות קטנות יותר מאשר במונופולים, ויתאימו את דרכי העבודה החדשות. אתם תראו כי בעתיד העסקים יהיו על בסיס פתוח, כך שכל אחד יידע מה מתרחש והם יפעלו בהתבסס על כללים של יושר וצדק.  זה צריך להיות קל כיוון שיסודות הפשע הקיימים בחברתכם עכשיו הוסרו.

אני SaLuSa מסיריוס, ורוצה כי תסירו את ההתמקדות שלכם בעבר, ותעניקו את האנרגיה שלכם לחדש בהתאם לציפיותכם.  בדרך זו, תסייעו להביא זאת מהר יותר, וגם תהיו יותר מוכנים למה שיתרחש. אנו איתכם, יקרים, וכך זה יהיה תמיד.
  

תודה לך, SaLuSa.
Mike Quinsey
Translator - Gili Weizman

0 comments:

Post a Comment