Followers

Google+ Followers

Friday, 15 January 2016

מסר של Mike Quinsey - המתקשר את העצמי הגבוה שלו - מיום 15 בינואר 2016
מסר של Mike Quinsey -  המתקשר את העצמי הגבוה שלו -  מיום 15 בינואר 2016

האירועים מתקדמים מהר מאוד והלחץ מופעל על אלה אשר צפויים להכריז על גילוי, להתקדם ללא דיחוי. הנשיא פוטין הוא האחד אשר מפעיל את הלחץ והוא כעת מוביל את הפעולה כדי לקבל תוצאות בהקדם האפשרי. בינתיים, כדור הארץ פועל עכשיו בתוך מגן אנרגיה  ששומר את  ההגנה כנגד התערבות חיצונית.  אתם עשויים להיות סמוכים ובטוחים שעתידכם נמצא בידיהם של אלה המפעילים כוח עצום לצורך הצלחתו של האור. אנשי האופל מודעים באופן טבעי שהם חסרי ישע בהשגת מטרותיהם לגרום למלחמת עולם נוספת. לכן, אתם עשויים לטפל ביומכם בידיעה שעתידם של כדור הארץ ושל האנושות נמצא בידיים בטוחות. כוחות אור עוצמתיים ממתינים לקריאתם כדי לגרום למודעות גדולה יותר, ולהוביל אתכם להבנתה של ההיסטוריה האמיתית שלכם.  הגילוי שלנו יביא לכם הקלה גדולה באשר לכוחה הסמוי של כל ישות שלאור. הובלתם להאמין שאתם חסרי ישע, כאשר למעשה הפוטנציאל שלכם הינו בלתי מוגבל.  עם זה מגיעה האחריות להשתמש בו בחוכמה, וככל שהזמן מתקדם אתם תקבלו הדרכה והוראות רבות בעניין זה.

שום דבר יכול לעצור לחלוטין את התקדמותכם המהירה להפוך לישות גלקטית מלאה, למעט עצמכם. כוחותהאור עבדו לקראת תקופה זו של הישגים במשך זמן רב, עם זאת תוצאה מוצלחת סומכת על התקדמותכם ויכולתכם לשלב את האור בתוככם. ברגע שהשגתם שלב מסוים, אתם תהיו בטוחים בהצלחה מוחלטת, וכקולקטיב של ישויות של אור, אתם תתרוממו ותעזבו את הרטטים הנמוכים מאחור. זו אינה יכולה להיות כל דרך אחרת כיוון שחוק המשיכה יגרום להתעלותכם. באופן טבעי בתקופת הביניים אתם תעברו דרך שלבים של התרוממות אשר בסופו של דבר יובילו לתודעה מלאה. נכון לעכשיו, אתם רק מתחילים להתעורר לפוטנציאל האמיתי שלכם ואתם תקבלו כל עזרה כדי לעשות את נתיבכם  קל ככל האפשר.

אם אי פעם הטלתם ספק שאתם תצליחו להתמודד בפני ניסיונות רבים של אנשי האופל למנוע אתהתעלותכם, דעו שאלוהים ציווה שזה יתרחש. כאשר כוחות האור העוצמתיים נערכים כנגד ההתנגדות, אתם עשויים להיות בטוחים שהתוצאה לא יכולה להיות דרך אחרת כלשהי מאשר מה  שייעדו הכוחות הגבוהים. מבלי להתחשב במה שמתרחש מסביבכם, אתם יכולים לטפל בעבודתכם  באמון מוחלט בהצלחה. עובדי האור נקראים לעזור לחבריהם הנוסעים, כיוון  שכאשר השינויים מתחילים נשמות רבות יהפכו למבולבלות באשר למה שמתרחש. ההיבט החשוב ביותר הוא להבהיר כי התוצאה תוביל כל נשמה לנקודת ההתקדמות הגבוהה ביותר שלה, ולא יימנע מאף אחד מקומם הלגיטימי. אתם תהיו בדיוק היכן שהרווחתם את הזכות להיות וברור לכל הנשמות כי ימצאו את עצמן בנוחות וברוגע ברטטים המתאימים. אתם תדעו מראש להיכן פונות דרכיכם ויינתן לכם הסבר מלא באשר לאופן בו השגתם זאת. בכל הזמניםישויות אור אוהבות תלווינה אתכם כך שאתם לא תצטרכו לפחד מהעתיד.

החיים על פני כדור הארץ כה רחוקים מהאמת כך שאתם תהיו שבעי רצון ונדהמים לגלות את הפוטנציאל האמיתי שלכם כישויות גלקטיות. אתם עוזבים מאחור עולם של חלום שהיה חלום בלהות בהשוואה למה שאתם תגיעו לחוות כשאתם תתרוממו מחוץ לרטטים הנמוכים.  זה היה קשור לגיהינום על כדור הארץ שנגרם על ידי אנשי האופל שהחזיקו אתכם בשבי ללא ידיעתכם. ימים אלה מגיעים לסיום כאשר האור משנה את הרטטים השליליים שנעלמים  במהירות גוברת, וימשיך לעשות זאת עד שהם יישארו לבסוף מאחור.

 אתם אשר קוראים מסר זה הינם אלה היכולים לעזור להקל את דאגותיהם של אנשים מסביבכם אשר יופחדו על ידי מה שזה עבורם "לא מוכר" בעתידם. חלק יהיו מודאגים במידה שווה מהאמת כיוון שהיא תיקח אותם מחוץ לאזור הנוחות שלהם, במיוחד כאשר הם מבינים שכה הרבה שמוכר משתנה מסביבם. בתחילה  זה ייראה שיש הרבה כאוס, אבל מתוך זה יגיעו סימנים חיוביים שימים טובים יותר לפניכם. הישן חייב לפלס דרך עבור החדש אבל היו סמוכים ובטוחים שזה לא ייקח זמן רב כפי שהייתם עשויים לצפות.  השינויים המתוכננים כבר מתחילים לקרות והם משפיעים על כל צורות החיים.  בטבע,  חלק מהשינויים כבר ידועים כשממלכת בעלי החיים מאמצת אותם. חלק מהזנים ייעלמו לגמרי וזה לא יוצא דופן במהלך המסלול של מחזור.

לכל אחד מכם היו חיים רבים על כדור הארץ ואתם כולכם נהניתם מהם. אלה מכם אשר למדו את השיעורים של המימד השלישי, קרוב לוודאי יש להם הרגשה פנימית שאתם עומדים להתעלות. כך או כך אתם תגלו את עצמכם בדיוק היכן שהתכוונתם להיות כדי להמשיך את האבולוציה שלכם. בסופו של דבר כל הנשמות יתרוממו, אבל חלק יצטרכו חיים רבים נוספים לפני שהם מוכנים. יש לכם כמה זמן שאתם רוצים כדי להתפתח וכיוון שאתם נעזרים לאורך כל הדרך, כל חיים יתוכננו במיינד עם האבולוציה שלכם.מדריככם  מבטיחים שעד כמה שאפשר אתם תיצמדו לתוכנית חייכם, אבל יש לכם עדיין רצון חופשי ללכת אחר נתיב אחר או לעשות שינויים לו אם זהו רצונכם.

אתם מתחילים להבין שישנם עוד חיים ביקום שלכם ממה שחשבו במקור כאפשרי. זה חלקית כיוון שכדור הארץ מוגן ממבקרים אשר עשויים היו אחרת להפריע באבולוציה שלכם. מבקרים חוצנים הוזמנו על ידי האילומינאטי כחלק מההסכם שאפשר להם הקמת בסיסים על כדור הארץ, בתמורה לטכנולוגיה מתקדמת. מאז אותם ימים מוקדמים, לפני כ-70 שנה כפי שאתם עשויים לצפות, האילומינאטי כמעט בוודאות התקדמו מעבר לציפיותיכם הסבירות ונמצאים שנים רבות קדימה מהידע הנוכחי שלכם. אולם, זה לא יאפשר להם להשיג את מה שהם חזו, כיוון שיכולותיהם לעשות מה שהם רוצים אינה אופציה יותר, כפי שכבר הוסבר.

משבוע לשבוע דברים רבים מתרחשים בכל רחבי העולם, ועובדי האור עסוקים בעזרה. אנשי האופל מפעילים מניפולציה על הכלכלה כדי לגרום תוצאות רצויות שאינן תמיד באינטרסים הטובים ביותר שלכם.  אולם, זה לא  ייטיב לאלה המעורבים כיוון שהעתיד לא נמצא בידיהם, כיוון שזה נמצא בשליטתם המוחלטת של ישויות גבוהות יותר. לאחר שיוסרו אלה שניסו להשתלט על העולם, התקדמות מהירה תיעשה אשר תיטיב לכל אחד. בזמן קצר יחסית יינתנו לכם היתרונות של טכנולוגיות חדשות  שהוסתרו מכם במשך זמן רב. הימים של אנשי האופל ספורים ופעילותיהם נמצאות תחת שליטתן של ישויות האור.

מסר זה מגיע באמצעות העצמי הגבוה שלי. אני עוזב אתכם עם אהבה וברכות, ומי ייתן שהאור יאיר את יומכם ואת נתיבכם להשלמה.


Mike Quinsey.

Translator: Gili

0 comments:

Post a Comment