Followers

Google+ Followers

Saturday, 7 December 2013

05:12:2013מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 4 בדצמבר 2013


העניינים מתקדמים לידי סיום בכזו מהירות מהירה, שאתם צריכים לשמור על מיינד פתוח ולהיות מוכנים לוודא שאתם הולכים עם הזרם. אמונות ישנות מזועזעות עד היסוד וזה בכוונת תחילה ומיועד להביא אתכם לתוך העידן החדש. רבים מהן נושאות מידה של אמת אשר מספיקה לאפשר לרגלכם להתמקם על הנתיב למימוש, אבל הן אינן יותר מספיקות לשינויים המסיביים המתרחשים. הזמן מתקרב במהירות בו תינתן לכם ההזדמנות להעלות את הרטטים לרמה כזו, שבסופו של דבר רק האמת תהיה קיימת. אתם כבר על הנתיב להארה מוחלטת, וסיוע רב ניתן על מנת להבטיח שתהיה לכם כל הזדמנות להשלים את התעלותכם.

כה הרבה ממשיך מסביבכם כך שאתם עשויים למצוא את זה מבלבל בצורה ניכרת, אבל בתנאי שאתם עוקבים אחרי האינטואיציה וההסתכלות בתוככם תיתן את התשובות. כתמיד, תבחינו ודעו שלמסרים של אור ואהבה יש הרגשה מיוחדת לגביהן, והן אף פעם לא נושאים את הרטטים הנמוכים הקשורים עם שליליות. אתם נכנסים לתקופה שהיא כבר בעלת רטט גבוה יותר מאשר חוויתם יחסית לפני זמן קצר. הזמן ממשיך להאיץ והוא ההוכחה שלכם על הרמה הגבוהה יותר של רטטים שאתם עכשיו שוכנים בהם. ככל שאתם מרכזים את עצמכם ומתמקדם על האור שלכם, כך אתם יותר מוכנים לגידול הממשיך ברטטים המיועדים לרומם אתכם מחוץ לדואליות.

אל תהיו מוטרדים מהמהומה אשר באופן בלתי נמנע נובעת מהשינויים המסיביים המתרחשים. אנרגיות בעלות רטט נמוך שאין להן מקום בעידן החדש, לא יכולות יותר להתקיים. הן יאבדו את יכולתן להישאר ביחד עם הרטטים הגבוהים יותר שמוקמים, ולהישאר במימד השלישי. ההתעלות תהיה השיא של כל השינויים שקורים, וזו תהיה התוצאה הסופית עבור אלה אשר העלו את הרטטים שלהם לתוך המימדים הגבוהים יותר. ניתנת לכם ההזדמנות לעזוב באופן קבוע את מעגל הלידה מחדש, וזהו זמן ייחודי שמגיע עם סיומו של המחזור הנוכחי.

היכן שבעבר שחקתם את תפקידכם שיצרו ותמכו בהפרדה, עידן זה הסתיים והוא מתנהל לקראת סיומו. אתם הייתם תמיד אחד איש את רעהו, אף על פי שלעיתים קרובות שיחקתם תפקידים ששמו אתכם באופוזיציה. זה היה כדי להאיץ את האבולוציה דרך הניסיון שנצבר, וכתוצאה מכך היא עכשיו ממשיכה מהר יותר מאי פעם כשהאור גדל בעוצמתו. אלה שהתקדמו, הם גם מסייעים לאחרים אשר הולכים בעקבותיהם, באותו אופן שמסייעים לכם עכשיו. אתם האחרונים במערכת השמש שלכם אשר מחכים להשיג התעלות, ואתם תמשיכו לקבל סיוע עצום עד שכל נשמה עשתה זאת.

אנשי האופל נמצאים במצב של פניקה ומנסים את כל האמצעים למנוע את הסוף הבלתי נמנע של שלטונם. לא תהיה תועלת בכך, כך שאין צורך בדאגה, ואנו היינו מבקשים שאתם תתרכזו בהבאת האור. ככל שאתם יכולים ליישם את עצמכם להשיג את מטרותיכם, כך האירועים ימשיכו הלאה מהר יותר. זה יאפשר להודעה הרשמית הראשונה שתיעשה על ידי הנשיא אובמה המכיר בקיום ובקשר עם חברינו בחלל. זה יגרום לדיון פתוח ולמודעות עליהם, והסכמה למשא ומתן על הפרוטוקול אשר יאפשר קשר פתוח שייעשה. מכאן, כל הנושא ייכנס לרשות הציבור ולא יהיה יותר סמוי מהעין.

לכן, אנו מבקשים מכם להישאר תמיד בתוך האור, ואל תהיו מוטרדים על ידי משהו שאינו בבירור האור. כיוון שבמשך זמן רב, האמת על הווייתכם נמנעה מכם, ומאוד בקרוב היא תהיה ידועה. זה יאיץ את התקדמותכם וללא ההפרעה של אנשי האופל, היא תשיג בקרוב רמות גבוהות יותר מאשר בכל זמן כלשהוא מאז שמחזור זה החל. בסופו של המחזור יהיה מיון גדול ותינתן כל הזדמנות לכל נשמה לנוע לתוך רמת הווייה גבוהה יותר. כיוון שבמציאות אין כזה דבר כזמן, כל דבר הוא בעכשיו ואין צורך לדאוג לגבי התקדמותן של נשמות אחרות. לכל נשמה ישנה כמות אינסופית של "זמן"  שבו תשלים את מסעה הביתה. הכל קורה במערכת יחסים מושלמת לכל דבר אחר בהתאם לתוכניתו של האלוהים עבור בני האדם.

היו בטוחים שנשמות רבות נוסעות איתכם במסעיכם ואתם אף פעם לא לבד. הם המסייעים והמדריכים שלכם הנותנים לכם כל סיוע ומאפשרים לכם להשיא את מטרותיכם בהצלחה. אתם תגלו שאלה הם תמיד הישויות המפותחות יותר אשר מגיעות למטה לסייע לאלה ההולכים בעקבותיהם. אולם, אין הם כופים את עצמם עליכם, אלא תמיד מגיבים לקריאתכם לסיוע. זה הכרחי לזכור שאתם לא תמיד מקבלים את מה שבקשתם, כיוון שתוכנית החיים שלכם ידועה להם ובהתאם לה, ננקטת הפעולה המתאימה ביותר. הם בעדינות ובחוכמה יפנו אתכם בכיוון הנכון ויחגגו איתכם כאשר אתם השגתם את תוכנית החיים שלכם.

שמרו על העיניים שלכם ישר קדימה ודעו כי במונחים ראליים נותר זמן מועט להשלים את תוכנית החיים שלכם, אבל נשמות רבות עושות את המיטב כדי להבטיח שאתם מצליחים. הם תמיד איתכם וחולקים את תקוותיכם ואת שאיפותיכם, ומסייעים לכם במסעכם חזרה אל האור. רצונכם החופשי מאוד מוערך וחשוב, וחייבים לטפל בו בזהירות אם אתם אלה אשר מיועדים להתעלות בסופו של מחזור זה.

תודה לך, SaLuSa
.

Mike Quinsey Website: Tree of the Golden Light

Translator: Gili   

0 comments:

Post a Comment