Followers

Google+ Followers

Friday, 7 February 2014

07.02.2014מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 7 בפברואר 2014  

התקדמות עדיין נעשית להביא אתכם להשתחרר מהתנאים ומהמגבלות הרבות שהוצבו עליכם על ידי הקנוניה. לעת עתה, זה מתאים למטרתנו לאפשר למגבלות מסוימות להישאר, באפשרן לנו לעבוד לכיוון שחרורכם לגמרי משליטתם. באמצעות יכולתינו לראות את מה שמתרחש, אנו יכולים לשמור על צעד אחד קדימה מהקנוניה ולהגביל את המידה בה הם יכולים לכפות את עצמם עליכם. לדוגמה, לאחרונה, נסיונות רבים נעשו להתחיל מלחמת עולם נוספת. בכל פעם אנו חסמנו נסיונות אלה ונמשיך לעשות כך. למעשה, אנו פעלנו לאחרונה לעצור את התחלתן של פעולות איבה מתוכננות שהיו מובילות למלחמת עולם נוספת. היו סמוכים ובטוחים שלא קיימת דרך שזה יתאפשר, ומחויבות כזו על ידינו הינה ערבות לשלום עולמי סופי.

במשך תקופה ארוכה של זמן המכסה שנים רבות, יכולנו לגרום לכם להרגיש בטוחים בשל הנוכחות של ספינותינו. עכשיו, ישנם כמה אנשים שאינם מודעים לנו ורואים אותנו כאיום למין האנושי. זו היתה כוונתנו לזכות באופן הדרגתי בבטחונכם ובאמונכם במשך שנים רבות רבות ולהתגבר על הדימוי שתוכנן להראות אותנו כאיום לכם. כתוצאה מכך ישנם כה רבים מכם אשר מקדמים בברכה את הרעיון של קשר איתנו, ומקבלים את הבטחתנו שאנו מגיעים בשלום. אכן, אנו מגיעים כאחיכם וכאחיותיכם אשר היו קשורים איתכם במשך הדורות, באמצעות ענין משותף של הבאת האמת למין האנושי. עד כה, המקורות שאתם האמנתם בהם תמרנו זאת בהתאם לאינטרסים שלהם, כדי לשמור אתכם תחת שליטתם. ההיבט העצוב ביותר הוא שאתם עוכבתם באבולוציה ובהבנה שלכם על מי אתם.

עכשיו, הנסיבות שונות כשאתם מרוממים באמצעות האנרגיות הנכנסות, אשר הרטט שלהן גדל  באופן רציף. אתם סופגים יותר אור ויש לכם יכולת גדלה להבחין באמת. אולם, זה גם אומר שהפער בינכם לבין אלה המסרבים לשקול זאת, הולך ומתרחב. אין צורך לדאוג עליהם, כשכל הנשמות בסופו של דבר יגיעו לאמת במסע המתמשך תמיד שכל הנשמות עושות. אכן, מדרבנים אתכם עכשיו לעקוב אחר הנתיב שלכם, כך שתהיו מוכנים באופן מלא להארה שמגיעה.  כמו תמיד הבחינו אבל גם היפתחו למידע חדש, כשהגילויים שעומדים להגיע יפתחו את עיניכם להרבה אשר מנעו במכוון מכם.

מזג האויר בחלקים רבים של העולם גורם לחוויות קיצוניות, וזו הקדמה לזמנים רגועים יותר. בעתיד, כל האנשים יחוו שינויים נוספים אשר יאכלסו דפוסי מזג אוויר מתונים ללא הקיצוניות שאתם חווים עכשיו. זה הכול מתרחש בשל הרטטים הגבוהים יותר ובסופו של דבר שום דבר יישאר מהרטטים הנמוכים. יש הרבה לצפות ואולי ההיבט הכי רצוי יהיה הפסקת המלחמה והכנות מלחמתיות. אתם ללא ספק תבינו שסכום כסף עצום מושקע במלחמה, והחיפוש אחר נשק חדש ויותר מפחיד. יקרים, אל תדאגו, יגיע זמן בו יהיה סוף לכל דבר הקשור למלחמות. צרכים הגנתיים הם  שיקול נוסף ויש לנו את הכוחות הגלקטיים אשר ישמרו על חוק וסדר.

הזמנים שאתם חווים עכשיו יתחילו להרגע, ואתם אולי הבחנתם שקיים דחף חדש למדינות לחפש שלום. זהו מאבק כשאנשי האופל מנסים להיאחז בכוחם, אך לא יהיה בכך תועלת כשהרטטים ימשיכו לעלות. אתם תגלו שיהיה מצב רוח חדש בין אלה אשר נמצאים בכוחות המזוינים, כאשר חוסר התועלת של מלחמה תובן. המין האנושי משנה את השקפתו ומחפש שלום אחרי אלף שנה של הרס ואובדן חיים. ניתן לבנות מחדש מבנים אבל לאובדן חיים של נשמות יש כאלה השלכות על כל אלה שקשורים לכך. לקח לבני אדם זמן רב מאוד להגיע להבנה זו, והעתיד נראה בהיר כשהשלום על פני כדור הארץ נהפך למטרה החדשה.

כמה שואלים מה הסיבה שהם התגלמו בכזה זמן, מרגישים שאין להם מטרה מיוחדת. אולם, אף נשמה נמצאת כאן בלי סיבה ומה שזה עשוי להגיד לאינדיבידואל, לכולם יש משהו ללמוד או לתרום. אתן ישויות המסוגלות לאהבה עצומה ויש לכן יכולת לאהבה ללא תנאי של כל הנשמות. ברגע שאתן השגתן שלב מעין זה, אתן באמת נשמה גבוהה יותר המבינה את האחדות של כל החיים, ושאתם כולם אחד.


אני, SaLuSa מסיריוס, ומרוצה שוב להיות מסוגל לפנות אליכם. אתם עכשיו נפתחים לאמת ומסוגלים להבין אותה, ויותר חשוב ליישם אותה בחוויות היומיומיות שלכם. עבור כמה, אחרית הימים הזו קדחתנית ומאוד קשה, אבל זהו ניקוי הקארמה הסופי שנצבר במשך חיים רבים. היו סמוכים ובטוחים שאתם לא הייתם בכזו עמדה אלא אם הייתם מסוגלים להתמודד עם זה. לכן, קבלו את חוויותיכם עם לב טוב, כשהן התלאות הסופיות שלכם במימד זה. 

תודה לך, SaLuSa
.

Mike Quinsey Website: Tree of the Golden Light

Translator: Gili   

0 comments:

Post a Comment