Followers

Google+ Followers

Friday, 28 February 2014

28:02:2014

 


מסר של Mike Quinsey - SaLuSa , מיום 28 בפברואר 2014  

יקרים, אנו מגיעים עם חדשות טובות ליידע אתכם שהעבודה המסורה שאתם נכנסתם אליה, עומדת להביא את הפרסים שאתם הרווחתם בצדק. מאמצינו המשולבים חוללו האצה של כל העבודה ההכרחית הנדרשת כדי לחולל שלב בולט בהתקדמות הדרושה כדי להביא שינויים. מאמציכם גרמו לבחינת ההתקדמות שנעשתה, והתקבלה החלטה לנוע קדימה במהירות. המשמעות היא שאירועים מסוימים יקרו שאתם תהפכו מודעים על מה שיחשוף בברור את תחילתו של שלב נוסף המוביל ל"אירוע".בתוך יחסית תקופה קצרה תינתן לכם הוכחה שאין להפריכה על ההתקדמות שנעשתה, אבל אל תצפו שהיא תשודר באמצעי התקשורת העיקריים. אנשי האופל ידכאו את האמת ויעשו כל דבר כדי לעצור התקדמות, והמשמעות היא שאתם תצטרכו לחפש מסביב כדי למצוא ראיות על מה שמתרחש.


אחרי כל זמן ההמתנה הזה, כל מאמץ הושקע לחולל את השינויים הדרושים, ועכשיו הושג השלב בו האור הוא בשליטה. אנשי האופל אין להם יותר את כוח השליטה שהיו רגילים שיהיה להם. במקום זאת, האור נע באופן פתאומי לתוך עמדת פיקוד והתקדמותו עכשיו תואץ. עובדי האור מתבקשים לשמור על המיקוד שלהם על המטרה שהם עובדים לקראתה. זה עדיין  דורש מסירות ממוקדת כדי לשמור על התנופה, כיוון שיש  דרך ארוכה ללכת. אולם, החדשות הטובות הן שהכול עכשיו במורד ההר (קל יותר) ואתם לא תמצאו קשיים רבים על נתיבכם כמו בעבר. עד עתה, רבים מכם יודעים מה נדרש מכם, ורבים חיכו לזמן מיוחד זה כדי להתחיל את משימותיהם.  אם אתם אלה שנראה שאין לכם משימה ספציפית, אתם יכולים לעשות עבודה טובה על ידי כך שתמשיכו להפיץ את האור.

אתם תגלו כשהאור ממשיך לגדול, כך חייכם יזרמו בקלות רבה יותר. המאבקים שהתמודדתם בעבר יהפכו באופן הדרגתי פחות ופחות, וזמן יגיע בו הכול יזרום בצורה חלקה ובאופן משביע רצון. זהו גורלכם לחוות את הגשמת הציפיות ולהינות מהתרוממות ברטטיכם. כשאתם עושים זאת, אתם תמצאו שתודעתכם גם תתרחב ואתם תהיו הרחק במורד הדרך לתודעה מלאה. כל המסע  היה כזה של חיפוש אחר נתיבכם חזרה למה שהייתם כאשר התחלתם לראשונה את מסעכם לפני אלף שנה.

עד  עתה, אתם הייתם צריכים להבין שאתם אינכם הגוף שלכם, אשר הוא פשוט משהו שאתם "לבשתם" כדי לאפשר לכם לחוות במימד הנמוך יותר. וגם אתם לא "בני כדור הארץ" אמיתיים  וביתכם הוא בין הכוכבים להם אתם תחזרו ותגורו כישות של אור. יש לכבד ולהעריך את כולכם שלקחתם עליכם את המשימה לחיות דרך ממלכות דחוסות בעוד שאתם נושאים את האור. אתם רוממתם ישויות אשר עשויות אחרת להיות לגמרי המומות מהרטטים הנמוכים. אתם בלהיטות וללא מחשבה עבור עצמכם נטלתם את האתגר לסייע לנשמות אבודות, בידיעה שלא יאפשרו לכם לאבד את דרככם באופן בלתי מוגבל. תמיד, יהיו חייכם ואחריהם סיוע יינתן בכל מקום אפשרי.

אז בבקשה אל תשפטו את אלה שנראה שלא נפלו מהאור. הם צריכים סיוע והבנה עצומים להחזיר אותם על הנתיב לכך, ואתם התנדבתם לסייע להם לעשות זאת. אתם אינכם יודעים בשלב זה אילו חוויות אתם עברתם דרכן כדי להגיע למקום שאתם עכשיו נמצאים בו. אולם, כאשר רמות התודעה שלכם יעלו, אתם תראו את עצמכם "בראי האמת" וללא ספק תהיו מרוצים לגלות שאתם הגשמתם את הבטחותיכם. יש לגלות את האמת עליכם בשלבים כאשר אתם חזקים מספיק לקבל זאת. אין שום דבר מזעזע בכך, אבל זה פשוט מאוד מפתיע ועבור רבים מכם לא יאומן.

היו בראש פתוח כשאתם הופכים יותר מודעים לאמת, ודעו שיש לכך תמיד אותה הרגשה מיוחדת שאין להכחישה. אם זה נראה יותר מדי להאמין, זכרו זאת במיינד כי אתם תקבלו זאת בזמן את מה שזה. אם הייתם יודעים איזה זמן נפלא נח לפניכם, לא היו לכם כל דאגות לגבי העתיד, כשחייכם עכשיו נמצאים על מסלול שונה למרות שזה עשוי להיות קשה לקבל בנסיבות הנוכחיות. אלה זמנים של מהומה כשהשינויים הדרושים הולכים קדימה, עם זאת, מתוכם יגיעו השלום וההרמוניה שחפשתם.

בזה, החיים יהיו יותר קלים עליכם ולא יהיה חוסר עידוד. אכן, רבים מכם יצטרכו מעט אם בכלל כשאתם תדורבנו על ידי ההתפתחויות שחייבות להגיע מאוד בקרוב. זה יגיע בצורה של אישור של אירועים המתרחשים, שלא הייתם באופן רגיל מודעים להם אבל עכשיו אתם מגלים אותם. כמה ישאירו אנשים כך שירגישו בהלם, אבל באופן כללי הם  ימצאו שהם התרוממו. עובדי האור יכולים להיות לסיוע עצום באמצעות הארה עדינה של אנשים לאמת. שמרו את תשומת לבכם על ההתפתחויות כשכמה מהן ייערבו ישירות את פעילותכם. היו מוכנים להתאים ותמיד שמרו על הנתיב לתודעה מלאה. אנו מחכים ליצור קשר נוסף אתכם, אבל זה עדיין לא הזמן לקשר יותר פתוח. זה יגיע, כמובן, ואפילו שזה לא יותר מדי רחוק בעתיד.

אני, SaLuSa מסיריוס,  ואני כה מרוצה שסוף סוף החדשות הם יותר מאירות ומרוממות בצורה חיובית. זה צריך להמשיך בקצב די מהיר והתפתחויות לטעמכם והתרוממותכם. כתמיד אנו נפקח על הפעילויות של אנשי האופל, כשאפילו מספר קטן שלהם יכול לגרום לבעיות עבורכם. אנו משאירים אתכם עם אהבתנו וברכותינו.

תודה לך, SaLuSa.
Mike QuinseyTranslator: Gili   0 comments:

Post a Comment